Storks Diamond
Filtre
×
Storks Diamond

İade / Değişim Bilgileri

 

Storks Bayi ve Satış Noktaları İade - Değişim Prosedürü

 

*Tüm pırlantalı ürün değişim ve iade işlemleri için sertifika beyanı zorunludur.
*Mağazamızdan satın almış olduğunuz pırlantalı ürünü, 14 gün içerisinde, kullanılmadığı tespit edildiği takdirde, % 30 düşülerek iade edebilirsiniz.
*Mağazamızdan satın almış olduğunuz pırlantalı ürünü, 14 gün içerisinde, kullanılmadığı tespit edildiği takdirde değeri veya üstünde kayıpsız değişim yapabilirsiniz.
*Pırlantalı ürünlerde fatura tarihi 14 günü aşmış alışverişleriniz iade alınmaz.
*Pırlantalı ürünlerde fatura tarihi 14 günü aşmış ise değerinin iki katı ve üzeri yeni alışverişlerde kayıpsız değişim yapabilirsiniz. Değeri kayıpsız değişime uygun değil ise eski üründen %30 düşülecektir.
*Yüzük siparişlerinde yüzük ölçüsü kişiye özel olarak hazırlandığı için 11-12-13 ve 14 ölçü dışındaki mücevherlerin iadelerinde ekstra %5 tutarında kesinti yapılarak iade ve değişim yapılmaktadır.
*Kampanya ürünleri iade ve değişim kapsamında değildir.

 

Storks Online İade - Değişim Prosedürü

 

* Tüm pırlantalı ürün değişim ve iade işlemleri için sertifika beyanı zorunludur.
* Online alışverişlerinizden satın aldığınız pırlantalı ürünü kargo firmasından teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.
 Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının www.storks.com.tr’a 14 günlük süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir.

Bildirim için WhatsApp +90 549 545 19 29 destek hattımızı ya da iletişim formunu kullanabilirsiniz.

* Yüzük siparişlerinde yüzük ölçüsü kişiye özel olarak hazırlandığı için 11-12-13 ve 14 ölçü dışındaki mücevherlerin iadelerinde %5 tutarında kesinti yapılarak iade alınmaktadır. ( İçerisine yazı yazılmış evlilik alyansları iade alınmamaktadır. )
* Pırlantalı ürünlerde fatura tarihi 14 günü aşmış alışverişleriniz iade alınmaz.

Storks Diamond

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için