Storks Diamond
Filtre
×
Storks Diamond

İade / Değişim Bilgileri

Storks.com.tr' den satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz. 

Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının www.storks.com.tr’a 14 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir. 

14 günü aşmış ürünlerde satış fiyatı (TL) üzerinden %30 ile iade edilmektedir.

Bildirim için WhatsApp +90 549 545 19 29 destek hattımızı ya da iletişim formu’ nu kullanabilirsiniz.

storks.com.tr’ dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır. 

Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda Tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına 10 iş günü içerisinde iade edilir.

İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız  5-7 gün içerisinde yansımakta olup banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur.

 

Aşağıdaki durumlarda iade işlemi yapılamamaktadır;

Özel tasarım üretim, ürün üzerine ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen yapılan ürünlerde, sertifikası kaybolmuş ürünlerde, kampanya ürünlerinde,iade yapılamamaktadır.

Storks ürününün uzmanlar tarafından incelendikten sonra üründe değişiklik veya hasar olması durumunda satın alınan ürünlerde değişim yapmama hakkını saklı tutar.

 


Storks Diamond

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için