Storks Diamond
Filtre
×
Storks Diamond

YÜZYILLARDIR GÖZ KAMAŞTIRAN ELMAS MODASI STORKS USTALIĞI İLE HAYAT BULUYOR

 

Türkiye’nin ilk mücevher markası Storks, geçmişten günümüze modası hiç geçmeyen elmas grubunu yeni nesil tasarım çizgisi ile modernize ediyor. Dünyanın en değerli taşlarından biri olan elmas, mücevher ustası Storks’un vitrininde yeniden ışıldıyor. 

 

Yüzyıllardır sultanların simgesi haline gelen elmas grubunun saf zarafetini modernize ederek yorumlayan Storks, nostaljik mücevher stilini başarılı bir şekilde günümüze uyarlıyor. Tamamen el işçiliği ile üretilen göz alıcı tasarımlar, modern çizgileri sayesinde her yaş grubunun kullanımına elverişli hale geliyor. Storks tasarım çizgisi ile günlük stilin elegan bir tamamlayıcısı haline gelen elmas grubu; tamturdan alyansa farklı karatlarda göz alıcı yüzükler, modernize edilmiş çarpıcı tasarım kolyeler, zarif küpeler ve şık bilekliklerden oluşuyor. 

 

Türkiye’den dünyaya mücevher ışıltısı 

Kendine has tasarımlarıyla ve çarpıcı dokunuşları ile mücevher trendine yön veren Storks, uluslararası ölçekte Türk markaları arasında pırlantalı mücevher ihracatında lider konumda... Pırlanta yüzük, kolye, bileklik yanı sıra safir, yakut, zümrüt gibi değerli taşlarla göz alıcı tasarımlar üreten Storks, özel koleksiyonlar ve kişiye özel üretimde de ön plana çıkıyor. Geniş ürün gamı ile erkek koleksiyonunda da iddiasını sürdüren Storks, Türkiye’de 30 mağaza ve 150’yi aşkın satış noktasında yer alırken üretiminin büyük bir kısmını 30’a yakın ülkeye ihraç ediyor. 

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için